Stavební činnost

Nová výstavba

Opravy a rekonstrukce

Nová výstavba

Poptáváte stavební firmu, která by pro vás zajistila výstavbu vámi požadované nemovitosti/objektu? Tak neváhejte a obraťte se na nás a využijte našich mnohaletých zkušeností s výstavbou nových objektů a velkých stavebních projektů! Rádi s vámi vše probereme a připravíme vám nabídku šitou na vaše konkrétní potřeby a požadavky.

V případě, že jste s vámi uvažovaným stavebním projektem teprve na začátku, rádi pro vás zajistíme veškeré přípravné, projektové a administrativní práce jako je projektová dokumentace, stavební rozpočet, a veškerá nutná povolení tak, abyste mohli svoji stavbu co nejrychleji realizovat.  Pro velké stavební projekty poskytujeme komplexní projektovo-inženýrskou podporu.

Zbavte se starostí a nechte práci na profesionálech. S námi bude výstavba vaši nemovitosti zábavou.

Opravy a rekonstrukce

Plánujete opravu či rekonstrukci bytového domu nebo vaší nemovitosti? Pak se na nás obraťte a využijte našich zkušeností, rádi pro vás připravíme nabídku přesně dle vašich požadavků! Opravy a rekonstrukce bytů, nebytových prostor, ale též velké rekonstrukce bytových domů, kancelářských a komerčních budov a výrobních hal jako je výměna stoupaček, oken, zateplení, oprava střechy, vnitřcích společných prostor domů a pod. jsou pro nás denním chlebem, s námi se tak nemusíte žádné rekonstrukce bát!

Veškeré odborné a stavební práce zajišťujeme výhradně našimi pracovníky!

Stavební reference