Vážení klienti,

v souvislosti s výskytem koronaviru a vyhlášením nouzového stavu v ČR jsou do odvolání zrušeny návštěvní hodiny, nikoli však provoz společnosti. Žádáme Vás o maximální využití elektronické a telefonické formy komunikace (viz kontakty na našich stránkách).

Děkujeme Vám za pochopení.

Privatizace: předávání či převzetí dokumentů v rámci privatizace je možné každé pondělí a středu od 8:00 do 12:00. V případě nutnosti po dohodě na tel. 602 149 521 – p. Hanzelínová nebo 607 114 390 – sl. Pechová, email: privatizace@tommi.cz

Stavební činnost

Pro SVJ, majitele nemovitostí a další klienty realizujeme kompletní stavební práce v oblasti oprav, rekonstrukcí a modernizací nemovitostí a dále výstavbu specifických stavebních děl na míru a dle konkrétních požadavků klienta.

Vzhledem k velikosti a zkušenostem naší firmy jsme schopni realizovat jak zakázky menšího a středního rozsahu, tak i velké stavební projekty.

Pro naše klienty z řad SVJ a majitelů nemovitostí jsme zpravidla jejich první volbou při realizaci jimi požadovaných stavebních prací. Naši klienti na nás oceňují zejména naši odbornost, přístup a rychlost při realizaci projektů a rozsáhlé zázemí všech profesí, které je nutné zajistit pro správné provedení díla. Veškeré odborné práce provádíme výhradně našimi zaměstnanci. Disponujeme dostatečným počtem pracovníků s kvalifikací nutnou pro výkon jejich odborné činnosti a pokrytí všech potřebných činností.

Vytvořeno na systému PublicMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2020